Eseju konkurss

Eiropas Savienības pārstāvniecība Latvijā, Latvijas Institūts un Latvijas Politologu biedrība 2018.gada 7.maijā rīko starptautisku konferenci un grāmatas prezentāciju “Eiropa. Pirms 100 Pēc”, kas aplūkos to valstu, kuras dibinātas pirms 100 gadiem un izvēlējušās Eiropas Savienības integrācijas ceļu, daudzveidīgo pieredzi un ieguldījumu Eiropas nākotnes veidošanā.

Aicinām visu Latvijas augstskolu studentus iesniegt esejas par tematu “Latvija un Eiropa. Pirms 100 Pēc” līdz 2018.gada 15.janvārim.
Esejas garums 5-6 lpp. Valoda – angļu.
Labākās esejas tiks iekļautas grāmatā un konkursa dalībnieki tiks uzaicināti piedalīties starptautiskās konferences darbā 2018.gada 7.maijā.

Esejas iesniedzamas elektroniski – mazuraa0@gmail.com

Posted on: December 11th, 2017 by Latvijas Politologu biedriba

Leave a Reply